Gijimo procesai

Gijimo procesai

Tai yra individualūs gijimo procesai (ne gydymo, bet gijimo), kurių dėka išsprendžiamos Jums aktualios probleminės gyvenimo situacijos. Gijimo metodas yra unikalus, pagrįstas žalingų pasąmonės programų pašalinimu bei užgniaužtų jausmų /emocijų, kurios kontroliuoja jūsų gyvenimą ir lemia šių problemų atsiradimą, išlaisvinimu. Išgijimas siūlomu metodu yra įmanomas bet kurioje gyvenimo srityje: atsidūrus nepageidaujamose emocinėse ir psichologinėse būsenose, užklupus ligai, pašlijus santykiams, susidūrus su finansiniais sunkumais ir kt. Gijimo procesai yra efektyviausi suaugusiems, tačiau tinka ir vaikams nuo 12 metų.
Daugiau

Kasdieniame gyvenime nuolat susiduriame su iššūkiais įvairiose srityse: santykių, finansų, sveikatos. Šie iššūkiai dažnai yra sudėtingi, jie palieka gilius pėdsakus mūsų sąmonėje, prote ir kūne, gali sukelti stresą, įtampą, emocines traumas ir kitas problemas. Nepaisant visų mūsų pastangų, daugelis šių situacijų nėra iki galo išsprendžiamos arba neišsprendžiamos visai. Tokios situacijos gali būti vienkartinės, tačiau dažnai jos pasikartoja viena ar kita forma su tam tikru cikliškumu ir tai gali užtrukti daugelį metų. Toks yra žmogaus gyvenimas. Tokiomis sąlygomis, išbandę daugybę plačiau žinomų problemų sprendimo būdų ir metodų, anksčiau ar vėliau darome prielaidą, kad problemų šaltinis yra ne išorinėse aplinkybėse, o mūsų viduje. Tačiau svarbu tai, kad šis praregėjimas ir ta pirminė Gyvybės prigimties malonė, kuria yra gausiai apdovanotas kiekvienas žmogus, gali lemti sparčias mūsų pačių ir mūsų gyvenimo transformacijas. Dėl gilaus probleminės situacijos suvokimo ir Gyvybės prigimties malonės, sunkumai gali greitai arba pamažu mus palikti ir nebeatsinaujinti, nes pašalinama pagrindinė jų atsiradimo priežastis. Per susivokimą ir gailestingą Gyvenimo prigimtį – visos egzistencijos šerdį – galime pagyti patys ir išgydyti visa, kas mus supa ir ką sukuriame. Esame savo kūno ir visų mūsų gyvenimo patirčių bendraautoriai – mūsų vidinės programos, įsitikinimai, emociniai ir fiziniai blokai, kuriuos sukaupiame per visą savo gyvenimą ir kuriuos paveldime iš savo tėvų, senelių, kitų giminaičių ir artimųjų, taip pat tame dalyvauja.

Šiame etape jūs galite sutikti žmonių, kurie yra pasirengę padėti jums pamatyti jūsų sunkumų kilmės priežastis, ir per jų suvokimą padėti pažadinti jūsų gydančias prigimtines jėgas. Dėl to į gera gali pasikeisti daug kas visose jūsų gyvenimo srityse. Esu pasiruošęs būti vienu iš tų žmonių. Aš galiu padėti jums išgydyti ar ištaisyti net tai, kas jums (ar kam nors kitam) atrodo sunkiai išgydoma ar nepataisoma. Galiu padėti jums pamatyti viską, kas iš tikrųjų sukelia jūsų problemas. Norint tai padaryti, jums nereikia jokio specialaus pasirengimo / mokymų ar ką nors praktikuoti įdedant itin daug pastangų. Viskas, ko jums reikia, yra noras išspręsti savo gyvenimo situaciją, jūsų atvirumas ir noras leisti tai Gyvenimo prigimties malonei, kuri natūraliai visada yra su jumis, jus išgydyti.

APIE MANE:

Daugiau nei prieš 20 metų pradėjau ieškoti būdų, kaip pasiekti savo tikslus ir kaip išspręsti savo problemas. Pradėjau, kaip ir dauguma žmonių, nuo labai paprastų, gerai žinomų praktinių įrankių, tačiau suprasdamas, kad priežastys yra daug gilesnės, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, pradėjau gilintis, kaip veikia individuali sąmonė ir koks jos santykis su tuo, ką mes vadiname gyvenimu. Ieškodamas mokiausi įvairiuose švietimo ir dvasiniuose centruose, kur perpratau sąmonės ir proto vystymosi metodus. Čia yra pagrindiniai (bet jokiu būdu ne visi) mano žinių šaltiniai.

2001 – 2008 m. Maharishi Vedic University (Ukraine)

2009-2010 m. dirbau MERU (Maharishi European Research University, Vlodrop, Netherlands)

2019 Theta Healing Institute of Knowledge (THInK) (Switzerland, Slovenia, Ukraine)

2020 m. O&O Academy (India)

2010, 2019, 2022 Oneness University (India)

Be to, buvo daugybė mūsų laikų meistrų ir mokytojų paskaitų, asmeninių mokymų, seminarų, sesijų ir knygų. Ir svarbiausia, individualus darbas su meistrais, kurie gerai suvokė gyvenimo išminties gelmę. Įgytos žinios ir asmeninė jų taikymo patirtis padėjo man suprasti, kad būtent individualios sąmonės ugdymas padeda žmogaus gyvenimą pakelti į aukštesnį darnos, džiaugsmo, pasitenkinimo lygį. Padaryti jį sėkmingesnį praktiniu lygmeniu visose srityse: sveikatos, santykių, finansų ir kt. Šis supratimas nėra unikalus. Per visą žmonijos istoriją dvasiniai meistrai ir mokytojai kalbėjo apie tai, kad šitas gyvenimo lygis labiausiai atitinka pačią žmogaus prigimtį. Be to, dėl šio supratimo kilo noras dalintis savo patirtimi, kad padėčiau kitiems žmonėms išspręsti jų problemas.

Mano siūlomas metodas yra pagrįstas technologija, kurią gavau viename iš Indijos dvasinių centrų. Tai leidžia mums suaktyvinti mūsų sąmonės, proto ir kūno energiją, kuri pakelia mus virš pačios problemos lygio. Tai leidžia pamatyti jos priežastį ir pašalinti pasąmonės programą, dėl kurios ji atsirado. Kadangi aukštesnis sąmonės lygis yra darnesnis ir labiau subalansuotas, galime ne tik pašalinti priežastį, bet ir pradėti gydymo procesą, šalindami šios destruktyvios programos pasekmes. Jei žmogus yra pakankamai atviras ir visiškai pasirengęs pakeisti savo gyvenimą, gijimas gali įvykti akimirksniu arba artimiausiomis valandomis, nesvarbu, ar tai sveikatos problemos, ar susijusios su kitais gyvenimo aspektais.

Nors mano taikomo gijimo proceso elementus naudoja ir kiti pavieniai asmenys bei grupės, patį procesą visu formatu (kiek žinau) vykdau tik aš. Be to, mokantis ir praktiškai naudojant šią technologiją, manyje įvyko gilios transformacijos, kurios padėjo patobulinti pačią procedūrą ir išsiugdyti reikiamus gebėjimus pasiekti maksimalų gijimo efektą.

Daugybė teigiamų atsiliepimų žmonių, kuriuos lydėjau gijimo kelyje, patvirtina didelį jo efektyvumą ir universalumą sprendžiant problemas įvairiose gyvenimo srityse. Nors šis gijimo metodas nėra religinis ir nesiremia kuriuo nors vienu konkrečiu religiniu mokymu, jis yra visiškai dvasinis. Vienas iš sesijos elementų yra mano sanskrito teksto deklamavimas. Be to, norint pasiekti maksimalų gijimo efektą tam tikrame etape, dalyvio gali būti paprašyta naudoti vizualinį meistrų, kurie sukūrė šią gijimo technologiją, atvaizdą. Tačiau šis elementas nėra privalomas ir atliekamas tik proceso dalyvio pasirinkimu. Išsamų pačios procedūros ir jos eigos aprašą bei instrukcijas gausite prieš pat seansą.

Procesas atliekamas nuotoliniu būdu. Viskas, ko reikia, yra stabilus balso ryšys. Taip pat sesijai galima susitikti gyvai.

Sesija vyksta anglų, ukrainiečių ir rusų kalbomis.

Su meile,

Vadym Bykovets

ATSILIEPIMAI
Marija
Apie meilę SAU
Labai Jums ačiū už sesiją. Jaučiu pilnatvę ir tylų džiaugsmą. Kažkas pasikeitė, atsirado ramybė ir pasitikėjimas. Aš nustojau kovoti su gyvenimu. Esu be galo dėkinga!
Anastasja
Pagerėjo santykiai su vyru
Sveiki, Vadimai. Ačiū už procesą. Aiškiai suformuluoti proceso ketinimai leido man, tarsi iš šalies, pamatyti santykius su vyru ir seserimi. Esu įpratusi perkelti dėmesį, problemas ant kitų žmonių, pamačiau, kaip tai darau. Po proceso, širdyje atsirado lengvumas, kuris vėliau peraugo į kūno lengvumą ir susitaikymą su situacija. Tylus džiaugsmas juntamas iki dabar. Visa širdimi esu dėkinga.
Natalja
Pagaliau užmigau
Vakar 8 valandas neturėjome šviesos. Noriu aprašyti savo savijautą. Žinote, jaučiu, kažkas viduje pasikeitė. Pagaliau užmigau...ilgai, ramiai, taip saldžiai...Per visą karo laikotarpį, tai pirmas kartas, kai giliai miegojau. Iš vienos pusės, atsirado ramybė dėl ateities, o iš kitos - daug ašarų...jos nenustoja riedėti. Lengvėja.
Vladas
Atsirado dėkingumas tėčiui
Labai ačiū už skirtą laiką ir pagalbą pamatyti ir suprasti negatyvias programas santykyje su vyriška linija. Jūsų dėka, pamačiau daug skausmo. Procesas ėjo intensyviai, visą naktį neužmigau. Suvokiau ydingų santykių priežastį, pajaučiau, kad neturiu dėkingumo tėvui ir pradėjau dėkoti - jums, jam, Dievui. Suprantu, kad tai tik pradžia, norėčiau tęsti darbą su savimi.
Ana
Stebiu, giliai giliai savyje
Sunku žodžiais paaiškinti kas vyksta. Jaučiu, kad prasidėjo kažkokie giluminiai procesai - fizinio kūno lygmenyje tai vyksta. Dėkoju, tikrai stipru. Kol kas tik stebiu, giliai giliai savyje ir tikiu, kad viskas "išsivynios"..
Irena
Procesas padėjo atverti širdį
Kai jūs pradėjote procesą, kūne, širdies plote, pajaučiau tankią energiją. Atsirado jungtis tarp manęs ir Dieviškosios jėgos. Šviesos kamuoliai apgaubė ir aktyvavo galvos srities ir širdies gijimą. Toks jausmas, tarsi ištirpau, užmigau. Atsirado pasitenkinimo, džiugesio, pilnumos jausmas - pradėjau pildytis. Prisiminiau, kad prieš mėnesį, susipykusi su mama, nugriuvau ir susižeidžiau petį. Smūgis buvo galingas, nuo skausmo užsitrenkė širdis. Tada, aš nieko nesupratau. Galvojau, šiaip blogai jaučiuosi, skauda, negaliu bendrauti, o tikra to priežastis - užsidariau savyje. Jūsų vedamas procesas leido pamatyti ir suvokti, kodėl širdis pasirinko nejausti. Ačiū.
Andrius
Priimu save tokį, koks esu
Labai dėkoju už seansą. Po jo, kaip ir siūlėte, atsiguliau ilsėtis. Naktis buvo neįprasta, kūne ir galvoje kažkas vyko, sunku suprasti kas. Šiuo metu jaučiuosi puikiai, lengvai, esu pakantesnis sau ir pradedu save jausti. O gal net mylėti...
Jelena
Ryškūs sapnai
Procesai dar nesibaigė, nes kiekvieną dieną stebiu pasikeitimus savo viduje. Anksčiau, beveik nesapnuodavau, o dabar - kasnakt aplanko labai ryškūs sapnai. Dažniausiai sapnuoju situacijas, įvykius, kuriuose reikėtų sau atleisti. Pasąmoniniai dalykai pradėjo lipti lauk. Regis, tai tik pradžia, tad stebiu pokyčius.