Masažai

Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Kas labiau atpalaiduoja kūną nei, kad lėtas, gilus, odos ir giliųjų audinių bei raumenų masažas, gerinantis kraujo prisotinimą deguonimi, limfos cirkuliaciją ir išlaisvinantis toksinus esančius raumenyse. Terapijos metu sumažinamas raumenų nuovargis, skausmas, judesiai tampa kur kas laisvesni, o nuotaika geresnė. Tai itin naudinga procedūra jeigu patiriate stresą, jaučiatės fiziškai ir emociškai išsekę.

Masažui naudojami natūralūs, ekologiški, aromatiniai, Anykščių pievose surinktų žolynų ODORATA aliejai, kurie ne tik drėkina ir maitina kūno odą, gerina kraujotaką, atpalaiduoja ir nuramina raumenis, bet veikia uoslę ir emocijas, atkuria kūno ir sielos harmoniją. Efektyviam ir ilgalaikiam efektui pasiekti, rekomenduojame pasirinkti masažų kursą.

Nėščiųjų masažas

Kas labiau nusipelno pagarbos žemėje nei mama. Kiekviena besilaukianti moteris yra ypatinga, tad ir dėmesys turi būti skiriamas ypatingas. Siūlome Jums pasilepinti viso kūno, labai lėtu, negiliu, masažu, kuris padės Jums ir vaikeliui jaustis geriau, nusiraminti bei atsipalaiduoti. Siekiant palengvinti nėštumo metu atsiradusius skausmus ir negalavimus, reguliariai atliekamas masažas aktyvina kraujotaką, gerina limfos pratekėjimą, atpalaiduoja raumenis, kurie dėl nėštumo metu pasikeitusio kūno svorio centro įsitempia, pagerina miego kokybę, sumažėja streso ir nerimo simptomai, sumažėja komplikacijų po gimdymo tikimybė.

Šį masažą atlieka meistrė Gintarė Malakė.

Kinietiškas Tuina masažas

Kinijos Tuina masažas yra paremtas holistiniu požiūriu į žmogaus kūną ir jo problemas bei ypatingu dėmesiu, skiriamu Qi energijai. Sakoma, jog fizinis skausmas yra netinkamos, išsibalansavusius Qi energijos būsena, o masažas skirtas ją atstatyti į pradinę stadiją, harmonizuoti.

Tui Na yra greitas ir ritmiškas viso kūno masažas, kuris jungia masažo ir akupresūros metodus. Reguliuoja Qi energijos srautą per meridianus (energijos kanalus), pagerina kraujo bei limfos tekėjimą, taip pat garsėja savo gaivinamosiomis ir atpalaiduojamosiomis savybėmis. Ši garsiausia Kinijos masažo technika susideda iš paspaudimų, vibracijos ir tempimo veiksmų. Efektyviam ir ilgalaikiam efektui pasiekti, rekomenduojame pasirinkti masažų kursą.

Rekomenduojama turėti laisvą sportinę arba laisvalaikio aprangą (plonesnio audinio), terapija atliekama vilkint drabužius.

Šį masažą atlieka meistrė Gintarė Malakė.

Giliųjų raumenų masažas

Giliųjų audinių masažo tikslas – atstatyti normalų fascijų ir sausgyslių ilgį. Sutrumpėjus fascijoms visuomet atsiranda problemos su raumenimis. Pats organizmas su miofascialinėmis problemomis nesusitvarko. Fascijos yra sujungtos į vientisą audinių sistemą, nepertraukiamą nuo galvos iki pėdų iš išorės į vidų. Masažas atliekamas labai lėtais, nestipriais judesiais dirbant tik su jungiamuoju audiniu. Giliųjų raumenų masažas gali padėti spręsti konkrečią problemą, tokią kaip lėtinis raumenų skausmas, atstatymas po traumos, ribotas mobilumas, nugaros skausmas, raumenų įtempimas, fibromialgija. Po masažo jaučiamas palengvėjimas, energijos antplūdis. Efektyviam ir ilgalaikiam efektui pasiekti, rekomenduojame pasirinkti masažų kursą.

Grojančių Tibeto dubenų garsų masažas

Tibeto dubenų pagalba yra mažinamas galvos skausmas, nuovargis, nerimas, įtampa, stresas, gerinama miego kokybė. Taip pat padeda sumažinti kaklo ir pečių įtampos, sąnarių, raumenų ir nugaros skausmus.

Masažas Tibetietiškais dubenimis yra daromas klientui gulint, apsirengus. Tarp jo ir masažuotojo nėra fizinio kontakto. Dubenys yra dedami ant kūno arba šalia. Gydomasis poveikis pasiekiamas fizinei vibracijai veikiant organus, liaukas, sąnarius, atpalaiduojant raumenų įtampas. Vyksta ir giluminis poveikis ląstelių lygyje ir subtilus energetinio lauko harmonizavimas ir energetinių blokų šalinimas.

Medaus masažas

Ši procedūra – nuostabus medaus, jo savybių ir masažuojančių veiksmų derinys, kuris skiriamas odai ir visam organizmui. Masažo metu skatinama audinių regeneracija ir stimuliuojama imuninė sistema. Įtrintas į odą medus absorbuoja toksinus ir pagreitina jų pasišalinimą iš organizmo, išsivalo oda, ji tampa šilkinė, stangri, išsilygina poodiniai sustandėjimai. Masažas atliekamas naudojant specifinius judesius, probleminės kūno sritys išmasažuojamos sušildytu natūraliu medumi, plekšnojant ir staigiais judesiais atitraukiant jį nuo odos. Tokiu būdu įšildomas ir atskiriamas gilesnis poodinis sluoksnis nuo paviršinio, suaktyvinama kraujotaka ir mažinamos riebalinės sankaupos.

Medaus masažo poveikis: suragėjusios odos pašalinimas, kraujo cirkuliacijos ir limfos apytakos gerinimas, audinių aprūpinimas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis, medžiagų apykaitos gerinimas, organizmo išvalymas nuo toksinų, imuniteto stiprinimas, poodyje atsiradusių sąaugų pašalinimas.

Medaus masažas taikomas: celiulito gydymui, plaučių ligoms gydyti, radikulitui gydyti, neutralizuoti kasdieninės įtampos ir streso padarinius, nuovargiui pašalinti.

Trigerinių taškų masažas

Giluminis trigerinių taškų masažas – puiki priemonė raumenų atpalaidavimui. Masažo metu intensyviai, giliai masažuojami užspausti, dirglūs raumenų taškai. Įtemptų raumenų grupės kurios skatina trigerinius taškus dažnai aptinkamos lietimo, apčiuopos būdu ir skausmas itin greitai sumažinimas taikant spaudimą ant pažeisto audinio nuo 30 iki 90 sekundžių. Atliekant šią procedūrą gali būti jaučiamas diskomfortas, tačiau po procedūros ženkliai sumažinamas skausmas, atstatoma kraujo ir limfos cirkuliacija, atstatoma raumens darbinė funkcija. Ypatingai, trigerinių taškų masažo terapija yra naudinga kuomet kitos tradicinės vakarietiškos gydymo formos pasirodo neveiksmingos ir nepašalina skausmo.

Trigerinių taškų masažo terapija yra labai naudinga siekiant sumažinti: nugaros skausmus, kaklo skausmus, pečių skausmus, kelių skausmus, sėdmens nervo skausmus, galvos skausmus, raumenų skausmus, sąnarių skausmus.

Ajurvedinis masažas Abhyanga

Ajurvedinis masažas Abhyanga – kūno ir sielos harmonija.
 
Iš Indijos kilęs masažas atliekamas su šiltais aromatizuotais aliejais, parinktais pagal organizmo tipą, poreikius, metų laiką ir klimatą. Natūralioje medicinoje masažas yra vienas pagrindinių terapijos būdų. Jis atpalaiduoja, nuramina, balansuoja ir harmonizuoja. Specialūs judesiai, energetinių taškų stimuliacija ir medikuoti aliejai suaktyvina organizmo detoksikacijos ir gijimo procesus, stiprina imuninę sistemą, ramina uždegimus, gerina virškinimą.
Masažas tai puikus būdas sušvelninti organizmo reakciją į sezoninius pokyčius, kelionių nuovargį, fizinį ar emocinį krūvį.
Ajurvedinis masažas tradiciškai palydimas apsilankymu garinėje pirtyje (30 min.), tai sustiprina masažo poveikį. Garai ir šiluma padeda organizmui lengvai paleisti toksinus.
Atlieka sertifikuota Ajurvedos specialistė Giedrė Ališauskaitė

Sportinis masažas

Tai tikslinis masažas taikomas ne tik profesionaliai sportuojantiems žmonėms, siekiant prisitaikyti prie fizinio krūvio, išvengti traumų ir gerinti sportinį rezultatą, bet ir padeda pašalinti susikaupusias raumenų įtampas, kūno sunkumo pojūtį dirbantiems intensyvų fizinį darbą ar aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams, patiriantiems didelę fizinę įtampą bei nuovargį visame kūne. Šio masažo rūšis taip pat yra labai efektyvi dirbantiems sėdimą darbą, nuolatos kenčiantiems sprando, nugaros skausmus, spazmus ar galūnių tirpimą. Tai stiprus bei visas raumenų grupes veikiantis ir stimuliuojantis masažas.

Sportinio masažo poveikis: padidėjęs kūno lankstumas ir raumenų elastingumas, nuovargio sumažėjimas, energijos padidėjimas, suaktyvėjusi kraujo ir limfos cirkuliacija aktyvina medžiagų apykaitą raumenyse bei padidina raiščių ir sausgyslių elastingumą, padeda išvengti traumų, didina fizinį pajėgumą, raumenų darbingumą ir juos stiprina.

Klasikinis masažas

Masažas skirtas daug dirbantiems, greitai nuvargstantiems, sunkiai užmiegantiems žmonėms. Padeda apatiškiems ir nervingiems, negalintiems pailsėti po sunkių ir varginančių stresų darbe, namų ruošos, intensyvaus protinio darbo. Masažas atliekamas lėtais ir plačiais judesiais, kurie mažina įtampą bei nuovargį. Pavargusiems raumenims atpalaiduoti taikomi trumpi tempimo judesiai. Šio masažo metu naudojami eteriniai aliejai dar labiau sustiprinti atsipalaidavimo, ramybės, pasinėrimo į save poveikį. Masažo metu stimuliuojami tam tikri smegenų centrai, todėl išsiskiria endorfinas (laimės hormonas). Ši medžiaga padeda nusiraminti, atsipalaiduoti, atgauti emocinę pusiausvyrą.

Šis masažas teigiamai veikia visą žmogaus savijautą: sumažina kūno raumenų įtampą, padeda atsikratyti streso, nuovargio, padeda norintiems lengviau užmigti ir geriau išsimiegoti, gerina kraujo cirkuliavimą, medžiagų apykaitą, padidina darbingumą, sumažina dirglumą, gerina nuotaiką.

KOBIDO masažas veidui

Japoniškas imperatoriškasis KOBIDO veido masažas – tai unikalus, pagal senas japonų tradicijas atliekamas, veido masažas. Ši jaunystės ir grožio puoselėjimo metodika stiprina, tonizuoja ir suteikia gyvybingumo veido raumenims, nuo kurių priklauso veido odos glebumas. Taip masažuojant koreguojame žemyn judančius skruostus, dvigubą pasmakrę, pakeliame visus veido kontūrus – veido ovalą, lūpų kampučius ar antakius ir siekiame atgauti jaunatvišką gravitacijos nepaliestą veido išvaizdą. KOBIDO masažo metu greitais, smūginiais, ritmiškais prisilietimai yra stimuliuojami veido, kaklo, ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai, kurių stimuliacija pagerina gyvybinės energijos kiekį odoje, o ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi. Masažo metu naudojamas Simondsijų aliejus, pamaitinantis ir praturtinantis odą vitaminais, kuris ypač gerai pasisavinamas dėl suaktyvėjusios kraujotakos. KOBIDO masažas vertinamas kaip terapija, prilyginama viso kūno masažui subalansuojančiam kūno ir emocijų pusiausvyrą, kurio poveikį klientai dažnai apibūdina kaip nuostabų poilsį bei dvasinę ramybę. Procedūra tinka bet kokio amžiaus odai ir visiems odos tipams, moterims ir vyrams.