Masažai

Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Kas labiau atpalaiduoja kūną nei, kad lėtas, gilus, odos ir giliųjų audinių bei raumenų masažas, gerinantis kraujo prisotinimą deguonimi, limfos cirkuliaciją ir išlaisvinantis toksinus esančius raumenyse. Terapijos metu sumažinamas raumenų nuovargis, skausmas, judesiai tampa kur kas laisvesni, o nuotaika geresnė. Tai itin naudinga procedūra jeigu patiriate stresą, jaučiatės fiziškai ir emociškai išsekę.

Masažui naudojamas natūralus, ekologiškas, aromatinis, Anykščių pievose surinktų žolynų ODORATA aliejai, kurie netik drėkina ir maitina kūno odą, gerina kraujotaką, atpalaiduoja ir nuramina raumenis, bet veikia uoslę ir emocijas, atkuria kūno ir sielos harmoniją. Efektyviam ir ilgalaikiam efektui pasiekti, rekomenduojame pasirinkti masažų kursą

Nėščiųjų masažas

Kas labiau nusipelno pagarbos žemėje nei mama. Kiekviena besilaukianti moteris yra ypatinga, tad ir dėmesys turi būti skiriamas ypatingas. Siūlome Jums pasilepinti viso kūno, labai lėtu, negiliu, masažu, kuris padės Jums ir vaikeliui, jaustis geriau, nusiraminti bei atsipalaiduoti. Siekiant palengvinti nėštumo metu atsiradusius skausmus ir negalavimus, reguliariai atliekamas masažas aktyvina kraujotaką, gerina limfos pratekėjimą, atpalaiduoja raumenis, kurie dėl nėštumo metu pasikeitusio kūno svorio centro įsitempia, pagerina miego kokybę, sumažėja streso ir nerimo simptomai, sumažėja komplikacijų po gimdymo tikimybė.

Kinietiškas Tuina masažas

Kinijos Tuina masažas yra paremtas holistiniu požiūriu į žmogaus kūną ir jo problemas bei ypatingu dėmesiu, skiriamu Qi energijai. Sakoma, jog fizinis skausmas yra netinkamos, išsibalansavusius Qi energijos būsena, o masažas skirtas ją atstatyti į pradinę stadiją, harmonizuoti.

Tui Na yra greitas ir ritmiškas viso kūno masažas, kuris jungia masažo ir akupresūros metodus. Reguliuoja Qi energijos srautą per meridianus (energijos kanalus), pagerina kraujo bei limfos tekėjimą, taip pat garsėja savo gaivinamosiomis ir atpalaiduojamosiomis savybėmis. Ši garsiausia Kinijos masažo technika susideda iš paspaudimų, vibracijos ir tempimo veiksmų. Efektyviam ir ilgalaikiam efektui pasiekti, rekomenduojame pasirinkti masažų kursą

Rekomenduojama turėti laisvą sportinę arba laisvalaikio aprangą (plonesnio audinio), terapija atliekama vilkint drabužius.

Giliųjų raumenų masažas

Giliųjų audinių masažo tikslas – atstatyti normalų fascijų ir sausgyslių ilgį. Sutrumpėjus fascijoms visuomet atsiranda problemos su raumenimis. Pats organizmas su miofascialinėmis problemomis nesusitvarko. Fascijos yra sujungtos į vientisą audinių sistemą, nepertraukiamą nuo galvos iki pėdų iš išorės į vidų. Masažas atliekamas labai lėtais, nestipriais judesiais dirbant tik su jungiamuoju audiniu. Giliųjų raumenų masažas gali padėti spręsti konkrečią problemą, tokią kaip lėtinis raumenų skausmas, atstatymas po traumos, ribotas mobilumas, nugaros skausmas, raumenų įtempimas, fibromialgija. Po masažo jaučiamas palengvėjimas, energijos antplūdis. Efektyviam ir ilgalaikiam efektui pasiekti, rekomenduojame pasirinkti masažų kursą.

Grojančių Tibeto dubenų masažas

Tibeto dubenų pagalba yra mažinamas galvos skausmas, nuovargis, nerimas, įtampa, stresas, gerinama miego kokybė. Taip pat padeda sumažinti kaklo ir pečių įtampos, sąnarių, raumenų ir nugaros skausmus.

Masažas Tibetietiškais dubenimis yra daromas klientui gulint, apsirengus. Tarp jo ir masažuotojo nėra fizinio kontakto. Dubenys yra dedami ant kūno arba šalia. Gydomasis poveikis pasiekiamas fizinei vibracijai veikiant organus, liaukas, sąnarius, atpalaiduojant raumenų įtampas. Vyksta ir giluminis poveikis ląstelių lygyje ir subtilus energetinio lauko harmonizavimas ir energetinių blokų šalinimas.